Гройсмана можуть відправити у відставку, але його немає ким замінити – експерт

Гройсмана можуть відправити у відставку, але його немає ким замінити – експерт

ZIK

ZIK

У Раді є чимало недоброзичливих людей, які можуть відправити Гройсмана у відставку. Але чи зможуть когось обрати на його місце? Такої кандидатури на сьогодні немає.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив політтехнолог, директор Української політконсалтингової групи Дмитро Разумков.

Прес-служба Верховної Ради на сайті парламенту повідомляє, що звіт про хід і результати виконання програми діяльності Кабінету Міністрів України в 2017 році на засіданні Комітету Верховної Ради з питань економічної політики буде розглянуто 20 червня. 

Політтехнолог Дмитро Разумков зауважив, що парламентарі чекають на звіт уряду так, як це було минулого року.

«Схожу ситуацію ми спостерігали минулого року. Імунітет уряду закінчився і стояло питання, чи буде звіт. Теоретично, він нібито був у комітетах, але у Раді – ні. Тому цього року все ж таки хотілося б почути цей звіт. Та й від Гройсмана ми чули, що він готовий до цього, і що кожного тижня він звітує у парламенті, зустрічається з активістами та журналістами. Але звіт має бути. Це окрема процедура, яку він має виконувати», – підкреслив Дмитро Разумков.

Політтехнолог вважає, що попри незадоволення роботою уряду, відставки Гройсмана не буде, бо немає кандидатури, щоб його замінити.

«Те, що прем’єр говорив, що він не тримається за посаду і що готовий піти, –теоретично це так. Є чимало недоброзичливих людей, які можуть відправити його у відставку. Але ключове питання тут в іншому: чи зможуть когось поставити на його місце? Такої кандидатури, як на мене, на сьогодні немає. Немає і голосів під нового прем’єра. Тому проводити звіт, щоб «вибити» прем’єра з його посади, буде безглуздо, бо можна взагалі залишитися без глави уряду», – зазначив експерт.

Водночас Дмитро Разумков зауважив: попри те, що прем’єр разом із міністрами часто ходить у парламент, голосів на підтримку його курсу у коаліції не вистачає.

«Тому ці голоси постійно збирають то в одних, то в інших політичних силах. Але депутати повинні проголосувати за нього, вони мають визначити, чи робота уряду є задовільною, чи ні», – підсумував Разумков.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал публікації на сайту ZIK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *