На західних ринках українські підприємства зароблять більше, ніж на російському, – нардеп Кривенко

На західних ринках українські підприємства зароблять більше, ніж на російському, – нардеп Кривенко

ZIK

ZIK

Поки триває війна, торгівлю з агресором потрібно максимально зменшувати, при цьому даючи українським підприємствам ресурси та стимулюючи їх експортувати на західні ринки.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив народний депутат України Віктор Кривенко.

«Варто зрозуміти ключове питання, що Росія планомірно вела політику на зменшення торгівлі з Україною. Через систему стандартизації вона повністю «вибила» всіх наших вагонобудівників і вагоноремонтні заводи зі свого ринку», – заявив Віктор Кривенко.

Також він зазначив, що з 2014 року в аерокосмічній галузі Росія провела повне імпортозаміщення, відкривши фінансування для того, аби бути автономними в цьому питанні по всіх пунктах.

«Українська влада цього не робила. Така ситуація була або через нікчемність влади, або через продажність – зовнішній вплив. Те, що треба планомірно відходити від торгівлі з ними і переходити на торгівлю з нормальними людьми, які дотримуються законів, є завданням для уряду, яке, на жаль, він не виконує», – зазначив народний депутат.

Окрім цього він підкреслив, що мир завжди настає у двох випадках – перемоги або поразки, так буде і у випадку з Україною.

«Тому я хотів би, щоб ми закликали до перемоги, відновлення наших територіальних цінностей. А от вже те, яким шляхом до цього прагнути – питання дискусії», – каже нардеп.

А поки триває війна, переконаний він, торгівлю з країною-агресором потрібно максимально зменшувати, при цьому даючи ресурс підприємствам і стимулюючи їх експортувати свої товари на Захід.

«Українські підприємства, якщо їм допомогти, значно більше зароблять на європейських та американському ринках, ніж на російському. Я знаю ці заводи фізично, бо ходив по них», – запевнив народний обранець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал публікації на сайту ZIK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *