У Хмельницькій області розшукують зниклого хлопця (ФОТО)

На Хмельниччині розшукують 22-річного Олексія Чалюка, який ще 8 квітня поїхав із Полонного в Понінку на дискотеку і досі не повернувся додому.

Про це повідомляє сайт «Є».

Олексій був одягнений в темно-синю куртку з капюшоном, чорні джинси та чорні черевики на шнурках. Документів при собі не мав.

«8 квітня з приятелями Олексій поїхав у смт Понінка на місцеву дискотеку. Близько 4.00 години ранку, 9 квітня помітили, що Олексія ніде немає. Почали шукати у Понінці, але знайти не вдалось. За цей час нічого незвичного не бачили, ні з ким конфліктів не було. Просто зник. Наступного дня знову шукали в Полонному, Понінці, але це нічого не дало – ніхто його не бачив», – розповідає друг зниклого Андрій.

За його словами, батьки звернулися у поліцію. Проте, на восьмий день пошуків, досі нічого про хлопця не відомо. Андрій каже, поїхати в інше місто, нічого нікому не сказавши, хлопець не міг. У сім’ї перед зникненням ні з ким не сварився.

Всіх, хто знає будь-яку інформацію про місце перебування Олексія, просять зателефонувати за номером 097 156 76 17 або 102.

Оригінал публікації на сайту Вголос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *