НАЗК внесло припис стовновно начальника реабілітаційного центру у Трускавці

п’ятниця, 13 квітня, 2018, 10:17 Львів

НАЗК внесло припис стосовно начальника реабілітаційного центру у Трускавці

Національне агентство з питань запобігання корупції на своєму засіданні прийняло рішення про внесенная приписів міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову стосовно начальника медичного реабілітаційного центру МВС України «Перлина Прикарпаття» (Трускавець) Петра Іванишина та голові правління Державної іпотечної установи Андрію Камузу стосовно його заступника Віталія Кучевського.

Про це йдеться в повідомленні НАЗК.

Приписи внесено у зв’язку з порушенням Петром Іванишиним та Віталієм Кучевським вимог частини першої статті 36 Закону України «Про запобігання корупції» щодо запобігання конфлікту інтересів у зв’язку з наявністю корпоративних прав.

Так, Національне агентство встановило, що начальник медичного центру «Перлина Прикарпаття» та заступник голови правління Державної іпотечної установи, будучи посадовими особами юридичних осіб публічного права, не передали в установленому порядку належні їм корпоративні права в управління іншим особам протягом 30 днів після призначення на посаду.

Згідно з приписами, Національне агентство вимагає провести службові розслідування та розглянути питання щодо притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності.

Приписи Національного агентства є обов’язковими до виконання. За невиконання цих приписів керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП.

Як пише місцеве видання Трускавецький вісник, Іванишин відомий тим, що у Трускавці був власником гуртівні алкогольних напоїв «Альфа», де правоохоронці виявляли фальсифіковану алкогольну продукцію. Протягом 2006-2010 років був депутатом Трускавецької міськради, а в 2010-2015 роках був депутатом Львівської ОДА.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал публікації на сайту ZIK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *