Розкішне життя на скромну зарплату: ЗМІ показали, як живе ще один чиновник “Укроборонпрому” (відео)

Заступник директора оборонного підприємства “Укрспецекспорт” Павло Старинець мешкає в селі Музичі на Київщині та на свою скромну зарплату, як з’ясували ЗМІ, може дозволити розкішне життя.

Про це повідомляє Bihus.info.

Чоловік має позашляховик класу “люкс” і навіть особистого водія. Також на території володіння Старинця є гостьовий будиночок і будинок для охорони. Відзначається, що Старинець – досить не бідна людина, 15 років пропрацював на державне підприємство і ніколи не володів будь-яким бізнесом.

Маєток було куплено в кінці 2014 року, при зарплаті 25 640 гривень в місяць. У 2013 році зарплата у заступника директора була близько 20 тисяч гривень. Відповідно, грошей у чиновника не вистачило б на такий маєток.

Експерт із нерухомості оцінив вартість маєтку в суму, що перевищує 8 мільйонів гривень. Щоб утримувати такий будинок, буде потрібно від 2000 до 5000 доларів на місяць, а це значно більше, ніж зарплата чиновника.

“Заступник директора не декларує майно, яким користується і живе в особняку, на який довелося б економити з часів “Битви під Крутами”. І відкрив елітний ресторан у столиці, який записав на родича”, — повідомляє журналіст Bihus.info.

“Укрспецекспорт” — це державна група, яка займається експортом зброї і військової техніки. Україна досить значна фігура на світовому ринку, а ось саме держпідприємство є значною фігурою в кримінальних справах.

Нагадаємо, що в кінці лютого 2019 року журналісти опублікували розслідування, в якому йшлось, що син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського Ігор причетний до схем із розкрадання в оборонному комплексі України.

Оригінал публікації на сайту Вголос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *