Футбольний експерт Мирослав Ступар: Перший гол у ворота «Карпат» був забитий з порушенням правил

Футбольний експерт Мирослав Ступар: Перший гол у ворота «Карпат» був забитий з порушенням правил

Суддівський експерт Мирослав Ступар / fckarpaty.com

Суддівський експерт Мирослав Ступар / fckarpaty.com

Відомий суддівський експерт Мирослав Ступар проаналізував дії арбітра Олександра Омельченка у поєдинку «Карпати» – «Арсенал-Київ». Особливу увагу було звернено на два епізоди: перший гол у ворота львівської команди та вилучення Мар’яна Шведа.

27-й тур футбольної Прем’єр-ліги України міг стати першим за довгий час, коли у суддівських експертів Мирослава Ступара і Сергія Шебека не було претензій до арбітрів матчів. Все проходило гладко, аж поки Олександр Омельченко у Львові не наламав дров. Молодий суддя зарахував гол з порушенням правил та спровокував вилучення Мар’яна Шведа, пише fckarpaty.com. І це ми ще не згадуємо низку інших дрібних помилок арбітра.

«Омельченко не готовий до суддівства матчів вищого дивізіону. Зокрема, немає розуміння силової боротьби, яка дозволяється правилами; наприклад, боротьби плече в плече. Це яскраво проявилося на 85-й хвилині в епізоді, коли було зафіксовано порушення правил з боку Ді Франко, який не фолив. За приклад Омельченку повинна бути робота Кутакова в матчі «Олімпік» – «Ворскла», коли був зарахований гол Геннадія Пасіча після боротьби з Кане. Омельченко в таких епізодах зазвичай зупиняв гру», – коментує Мирослав Ступар.

«Та й гол «Арсенал-Києва» на десятій хвилині був забитий з порушенням правил. Калітвінцев з флангу навісив м’яча до штрафної площі, вистрибнули кілька гравців, в тому числі й Дмитро Башлай, який по-баскетбольному переправив м’яча далі витягнутою догори рукою. Авагімян, отримавши передачу від руки Башлая, переправив снаряд далі на Вакуленка, який вже без труднощів завершив комбінацію, котра не повинна була стати результативною. Арбітр пропустив навмисну гру рукою і жовту карточку Башлаю», – сказав Мирослав Іванович.

Мирослав Ступар: «Перший гол у ворота «Карпат» був забитий з порушенням правил»

«Вилучення Шведа за два попередження? Але ж перша жовта була спровокована самим арбітром, коли той зафіксував порушення правил проти Підківки, якого насправді не було. Роман зіткнувся зі своїм футболістом, впав, а Швед отримав попередження за суперечки. Помітно, що арбітр просто не контролював ситуацію на полі».

«Те, що суддя не був авторитетом на полі, – продовжив Мирослав Ступар, – простежується й по поведінці капітана «Карпат», котрий весь час пресингував суддю. Були постійні апеляції, суперечки, тиск на арбітра, які зрештою вивели Омельченка з себе. Цей матч зіпсував загалом яскраву картину арбітражу 27-го туру Прем’єр-ліги», – резюмував експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал публікації на сайту ZIK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *