Українки в Пекіні вибороли три медалі на етапі Світової серії з синхронного плавання

Збірна України з артистичного (синхронного) плавання / facebook/НОК Українни

У столиці Китаю Пекіні відбувся п’ятий етап Світової серії FINA з артистичного (синхронного) плавання.

В перший день змагань, у суботу, 4 травня, українська збірна виборола дві нагороди – «срібло» і «бронзу», повідомляє prosportua.com.

Зокрема, Олександра Бурдова стала срібним призером в технічній програмі солісток. Українка поступилася лише канадці Жаклін Сімоно.

У технічній програмі дуетів наша пара Олександра Бурдова / Анна Носова посіла третє місце.

А вчора, 5 квітня, збірна України посіла друге місце у вільній комбінації з оцінкою 86.2667.  Перше місце з великим відривом вибороли китаянки. Вони виконали ту ж програму, яка принесла їм першу в історії перемогу на чемпіонаті світу 2017 року, набравши 94.9 бала.

Нагадаємо, у квітні українські синхроністки завоювали дві золоті медалі на четвертому етапі Світової серії FINA в грецькому Александруполісі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.