На окупованому Донбасі знову виявили російську станцію наземної розвідки

На окупованому Донбасі знову виявили російську станцію наземної розвідки

На окупованій території Донбасу – на околиці Первомайська – зафіксовано російську переносну станцію наземної розвідки ПСНР-8 «Кредо-М1».

Про це повідомляє міжнародна спільнота InformNapalm з посиланням на дані звіту СММ ОБСЄ від 3 травня.

«2 травня 2019 року БПЛА малого радіусу дії зафіксував на західній околиці н.п. Первомайськ (58 км на захід від Луганська) переносну станцію наземної розвідки ПСНР-8 «Кредо-М1», – йдеться у звіті ОБСЄ.

Підкреслюється, що про використання російської станції ПСНР-8 «Кредо-М1» OSINT – розвідники InformNapalm повідомляли раніше.

Тричі цю станцію було зафіксовано на окупованій території Донецької області.

Влітку 2015 року її виявили в арсеналі бомбардування «Хан» терористичної організації «ДНР», у жовтні 2016 року – на озброєнні бандформування «ДРГ Патріот» (стара назва ДРГ «Русич»), яке комплектується російськими найманцями та кадровими військовослужбовцями РФ.

Наприкінці жовтня 2016 року станцію зафіксували в окупованій Оленівці.

Також використання станції «Кредо-М1» двічі зафіксували на окупованій території Луганської області.

«На основі аналізу документів, ексклюзивно наданих аактивістами UCA, встановлено, що у 2015 році артилерійські підрозділи російських окупаційних військ в Луганській області використовували цю станцію.

У документах було докладно розкрито інформацію про те, хто, коли і в якій кількості комплектував підрозділи окупаційних військ і терористів озброєнням цього зразка», – підкреслюють у спільноті.

Зазначається, що станція прийнята на озброєння ЗС РФ у 2002 р. Вона забезпечує автоматичне виявлення і визначення координат рухомих наземних, повітряних і надводних цілей, коректування вогню своєї артилерії.

Нагадаємо, в зоні ООС поранили двох українських військових.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал публікації на сайту ZIK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *