На Донбасі вкотре «зловили» російську станцію розвідки Кредо-М1

На Донбасі вкотре «зловили» російську станцію розвідки Кредо-М1

Російську переносну станцію наземної розвідки Кредо-М1 зафіксовано на окупованій території – на околиці Первомайська.

Про це повідомляє міжнародна спільнота InformNapalm з посиланням на дані звіту СММ ОБСЄ.

«2 травня 2019 року БПЛА малого радіуса дії зафіксував на західній околиці н.п. Первомайськ (58 км на захід від Луганська) переносну станцію наземної розвідки ПСНР-8 «Кредо-М1», – йдеться у повідомленні.

Фото InformNapalm

Про використання російської станції ПСНР-8 «Кредо-М1» на окупованих територіях України OSINT-розвідники InformNapalm повідомляли раніше. Тричі цю станцію було зафіксовано на окупованій території Донецької області. Влітку 2015 року її було виявлено в арсеналі бандформування «Хан» терористичної організації «ДНР». У жовтні 2016 року станцію зафіксували на озброєнні бандформування «ДРГ Патріот» (стара назва ДРГ «Русич»), яке комплектується російськими найманцями та кадровими російськими військовослужбовцями. Наприкінці жовтня 2016 року станцію зафіксували в окупованій Оленівці.

Також використання російської станції ПСНР-8 «Кредо-М1» двічі вдалося зафіксувати на окупованій території Луганської області. Так, на основі аналізу документів, ексклюзивно наданих активістами UCA, встановлено, що у 2015 році артилерійські підрозділи російських окупаційних військ в Луганській області використовували цю станцію. Та у березні 2016 року було знайдено докази, що російська станція ПСНР-8 є на озброєнні т. зв. «10-ї артилерійської бригади» терористичної організації «ЛНР» (10-а ОАБр, в/ч Л-23213, Луганськ, 2 АК ЗС РФ).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал публікації на сайту ZIK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *