Дві години говорили тет-а-тет: усі подробиці зустрічі Путіна і Кім Чен Ина (фото, відео)

Зустрілись президент Росії Володимир Путін та лідер КНДР Кім Чен Ин у Владивостоці вранці. Розпочали вони свою першу зустріч зі спілкування “тет-а-тет”.

Як повідомляє “РИА Новости”, після спілкування “сам на сам” переговори продовжилися у розширеному форматі за участі делегацій двох країн.

Найперше Путін привітав Кім Чен Ина з переобранням на найвищу посаду і зазначив, що радий зустрічі. За словами російського лідера, він упевнений, що візит “послужить розвитку відносин і допоможе позитивному процесу врегулювання ядерної проблеми”.

Путін привітав зусилля Кім Чен Ина щодо вирішенням північнокорейської ядерної проблеми та нормалізації діалогу з США, зазначають прокремлівські ЗМІ.

Зі свого боку північнокорейський лідер заявив Путіну, що сподівається на обмін думками щодо ситуації на Корейському півострові.

Завершилися переговори тостом.

“Пропоную тост за подальше зміцнення дружби і співпраці між Росією і КНДР, за благополуччя народів наших країн, за здоров’я товариша голови Кім Чен Ина і всіх присутніх”, – сказав Путін.

Про що говорили

Зустріч віч-на-віч тривала близько двох годин, хоча для неї було заплановано лише 50 хвилин. Вона відбувалася за зачиненими дверима. Володимира Путіна і Кім Чен Ина супроводжували лише перекладачі.

Російський президент підсумував і заявив, що розмова була ґрунтовна, а сторони обговорювали розвиток двосторонніх зв’язків, передає “Газета.ру”.

“Зрозуміло, поговорили і про ситуацію на Корейському півострові, обмінялися думками про те, як і що треба зробити для того, щоб ситуація мала хороші перспективи для покращення”, — додав Путін.

Відкриваючи розширене засідання, Кім Чен Ин висловив надію на продовження діалогу з Росією у конструктивному ключі.

“Щойно у нас із вами, пане президенте, відбувся дуже змістовний обмін думками віч-на-віч щодо питань, що становлять взаємний інтерес, з усіх актуальних проблем. Дякую за чудово проведений час і сподіваюся, що наші переговори продовжаться в тому самому руслі, в корисному і конструктивному ключі”, — сказав лідер КНДР.

Оригінал публікації на сайту Вголос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *