Нацрада питається в 1+1, чому там так багато Зеленського і відсутня його критика

Нацрада питається в 1+1, чому там так багато Зеленського і відсутня його критика

Володимир Зеленський. Фото: radiosvoboda

Володимир Зеленський. Фото: radiosvoboda

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення просить телеканал 1+1 пояснити, чому з 31 січня по 31 березня в ефірі телеканалу було 203 години 35 хвилин контенту, пов’язаного із кандидатом в президенти Володимиром Зеленським.

Про це повідомляє прес-служба регулятора.

Там зазначили, що за період з 31 січня по 31 березня його присутність становила 14% від загального обсягу програм на телеканалі. В деяких з них фіксували певні маніпуляції.

«Проекти «Вечірній квартал», «МультиБарбара», телевізійні серіали «Слуга народу», «Слуга народу-2», «Слуга народу-3» тощо містять матеріали (висловлювання, дії), які з використанням гострої політичної сатири і художніх засобів мають ознаки маніпулятивного характеру», – йдеться у повідомленні.

За той час, зазначають у Нацраді, не було жодного критичного матеріалу про пана Зеленського. Однак про Петра Порошенка говорили у негативній тональності.

Також передвиборну агітацію знайшли в нібито документальному фільмі про президента США Рональда Рейгана, який озвучував Зеленський. Там цитували головні висловлювання персонажа В. Голобородька.

Таким чином, результати моніторингу ефіру ТОВ «ТРК «Студія 1+1» стосовно висвітлення виборчого процесу свідчать про виявлення ознак порушень положень статті 3, статті 561 та статті 57 зазначеного Закону.

Тому Нацрада просить пояснень від 1+1.

Читайте також: У штабі Зеленського заявили, що той зможе взяти участь у публічній дискусії лише після другого туру, – Бистрицький

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал публікації на сайту ZIK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *