Тренер «МанСіті» Хосеп Гвардіола: У матчі з «Тоттенхемом» може статися все, що завгодно

Головний тренер англійського футбольного клубу «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола / ua-football.com

Головний тренер англійського футбольного клубу «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола в інтерв’ю офіційному сайту УЄФА поділився власними очікуваннями від другої зустрічі з співвітчизниками із лондонського «Тоттенхема» у рамках чвертьфіналу Ліги чемпіонів УЄФА – перший матч завершився перемогою «шпор» із рахунком 1:0. Також іспанець розповів про готовність своїх футболістів та принциповість протистояння із командою Маурісіо Почеттіно.

«Зізнаюся, що зараз я не забігаю наперед, не аналізую відразу кілька наступних зустрічей. Думаю лише про те, що «Сіті» необхідно пройти до півфіналу Ліги чемпіонів – я хочу цього, мої футболісти хочуть цього. У матчі з «Тоттенхемом» може статися все, що завгодно, але зазначу, що у серпні ми знову будемо брати участь у жеребкуванні групового етапу Ліги чемпіонів – це важливий психологічний момент.

Не знаю, чи вистачить лише тільки нашої рішучості для проходу до наступного раунду. Футбол – складний вид спорту. Одного разу моя команда завдала один удар у площину воріт та вийшла у фінал, але також я пам’ятаю випадок, коли було нанесено 33 постріли, але клуб залишився без фінального матчу.

У найближчі дні «Сіті» зіткнеться з «Тоттенхемом» двічі – спочатку в матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів, потім в англійській Прем’єр-лізі. Також нас чекає манчестерське дербі. Якщо ми не вийдемо переможцями з цих протистоянь, то можемо втратити шанси відразу на два трофеї», – цитує Хосепа Гвардіолу офіційний сайт УЄФА.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.