Вчені підрахували, скільки людей вбиває сидячий спосіб життя

Вчені підрахували, скільки людей вбиває сидячий спосіб життя

Британські вчені заявили, що низький рівень фізичної активності, як правило, пов’язаний з сидячим способом життя, може призводити до кожної десятої ранньої смерті людини в світі.

Про це пише видання Journal of Epidemiology & Community Health, повідомляють Букви.

За словами фахівців, багато жителів їх країни вважають за краще проводити вільний час лежачи або сидячи. При цьому вони практично всі будні проводять в сидячому положенні за роботою.

«Боротьба з сидячим способом життя може принести масу користі суспільному здоров’ю країни», – зазначила одна з дослідників Леонія Ерон.

Раніше вчені з’ясували, що малорухливі люди значно частіше страждають від діабету, хвороб судин і серця, а також інших недуг, скорочують життя. При цьому люди, що ходили по 2-3 години в день, мають значно більш низький індекс маси тіла, а рівень холестерину в крові у них набагато нижчий. У зв’язку з цим вчені рекомендують збільшити середній рівень фізичної активності, щонайменше, на 50 відсотків.

Експерти заявили, що люди у віці від 18 до 64 років повинні щотижня приділяти або, щонайменше дві з половиною години займатись помірним фізичним навантаженням, або 75 хвилин інтенсивним.

Раніше вчені з’ясували, що вживання марихуани впливає на експресію генів і викликає структурні і регулятивні зміни в ДНК.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал публікації на сайту ZIK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *