Іван Лозовий дав оцінку свободі в інформаційному просторі

Іван Лозовий дав оцінку свободі в інформаційному просторі

ZIK

ZIK

Інформаційний простір в Україні не є вільний. І це дуже небезпечно. Це створює обставини, в яких дуже важко прорватися комусь, навіть коли ця людина заслуговує на це.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив громадський діяч (Рух нових сил) Іван Лозовий.

Ведучий поцікавився, які шанси в інших кандидатів на посаду президента втрутитися в боротьбу лідерів соціологічних опитувань. У відповідь пан Лозовий сказав, що сьогодні це вже майже неможливо.

«Є такий загальний консенсус серед ЗМІ, кого і як висвітлювати, про що говорити, яка тема дня. Це створює обставини, в яких прорватися комусь у медійний простір, навіть коли ця людина об’єктивно заслуговувала би на це, дуже важко», – зазначив громадський діяч.

На його думку, основна причина у відсутності шансів у всіх інших кандидатів, окрім першої трійки, це інформаційний вакуум. За його словами, є багато доказів того, що наше телебачення, яке залишається найвпливовішим ЗМІ в Україні, в основному курується кимось.

«На відміну від нашого інформаційного простору, який є доволі контрольований, у вільному є можливості прориву. У нас, на жаль, не є вільний інформаційний простір, а це дуже небезпечно», – вважає Лозовий.

Нагадаємо, що згідно з результатами опитування міжнародної компанії Greenberg Quinlan Rosner та української InfoSapiens чинний Президент Петро Порошенко переміг би у другому турі виборів Юлію Тимошенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал публікації на сайту ZIK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *