Понад 100 тисяч громадян змінили місце голосування на виборах Президента України

Понад 100 тисяч громадян змінили місце голосування на виборах Президента України

Вибори в Україні. Фото: ZIK

Вибори в Україні. Фото: ZIK

Понад 100 тисяч громадян України скористались послугою тимчасової зміни місця голосування на виборах Президента України.

Про це РБК-Україна повідомили у Центральній виборчій комісії.

Так, станом на понеділок, 18 березня, місце голосування змінили 106 тисяч 936 осіб.

Зокрема, місце голосування змінили 32 675 громадян з Донецької області та 15 590 осіб, зареєстрованих у Луганській області.

У Центрвиборчкомі поінформували, що для тимчасового місця голосування на виборах президента України виборці найчастіше обирають місто Київ та Київську область. Наразі у столиці побажали проголосувати 20 тисяч 293 виборців, а у Київській області – 11 566.

Нагадаємо, заступник голови ЦВК Євген Радченко раніше заявив, що станом на 15 березня тимчасово місце голосування змінили понад 90 тисяч українців.

Як писало РБК-Україна, посли країн «Великої сімки» (G7) передали лист, адресований міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову, в якому закликають не допустити зриву виборів президента 2019.

Додамо, глава МЗС України Павло Клімкін заявив, що спостерігачі від РФ, які є у запропонованому Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ списку, не будуть зареєстровані на виборах 2019.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал публікації на сайту ZIK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *