В ГПУ за рішенням суду відновлять справу щодо Ситника і Холодницького

В ГПУ за рішенням суду відновлять справу щодо Ситника і Холодницького

Печерський районний суд Києва скасував постанову Генеральної прокуратури про закриття кримінального провадження щодо спеціалізованого антикорупційного прокурора Назара Холодницького та директора Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артема Ситника за фактом розголошення даних досудового розслідування і втручання у діяльність державного діяча.

Про це йдеться в матеріалах суду, передають «Українські Новини».

Таким чином, суд скасував постанову слідчого з особливо важливих справ третього слідчого відділу управління з розслідування злочинів, скоєних працівниками органів, що ведуть боротьбу зі злочинністю, Головного слідчого управління Генеральної прокуратури Гронського від 27 вересня 2018 року про закриття кримінального провадження від 18 січня 2017 року у зв’язку з відсутністю в діях Холодницького, Ситника і трьох детективів НАБУ ознак складу кримінальних злочинів, передбачених ч. 2 ст. 344 (втручання в діяльність держдіяча), ч. 1 ст. 367 (службова недбалість), ч. 2 ст. 372 (притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності) і ч. 2 ст. 387 (розголошення даних досудового розслідування) Кримінального кодексу.

Також 12 березня суд зобов’язав повернути матеріали кримінального провадження в Головне слідче управління Генпрокуратури для продовження досудового розслідування.

Обставини справи в матеріалах не зазначаються.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал публікації на сайту ZIK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *