За допомогою шоколаду можна навіть схуднути

Німецькі вчені провели експеримент, щоб з’ясувати, як можна схуднути за допомогою шоколаду.

У ході дослідження піддослідних розділили на три групи, з індивідуальною дієтою для кожної з них. Дієти були підібрані за принципом «збалансованого харчування». Про це повідомляє “Оглядач” із посиланням на MedicalXpress.

У результаті встановили, що реципієнти, котрі щодня з’їдали плитку шоколаду, худнули на 10 % швидше порівняно з іншими пацієнтами.

Дієтологи на підставі отриманих результатів розробили «шоколадну дієту», яка, по суті, полягає в тому, що людина їсть в день по 100 грамів цього смаколика і більше нічого.

Однак декотрі фахівці попереджають, що така дієта може бути випробуванням для організму, оскільки шоколад — недостатнє харчування.

Темний шоколад сприяє тому, що в організмі виробляються ендорфіни й окситоцини, що прискорюють метаболізм. Також вони покращують настрій, тому людина менше хоче їсти і здатна активніше займатися фізичними навантаженнями.

На думку експертів, ідеальної в цьому випадку є «італійська шоколадна дієта». Людині радять вживати в їжу макарони твердих сортів, овочеві зупи, листові овочі та плитку чорного шоколаду на день.

Як повідомляв “Вголос”, український шоколад найчастіше імпортують до Казахстану та США.

Оригінал публікації на сайту Вголос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *