Кандидат у Президенти заявив, що йому погрожують

В ефірі програми «Громадського радіо» «Свобода вибору» кандидат у Президенти України Юрій Тимошенко заявив, що підозрюваний у спробі його підкупити голова «Партії захисників України» Тарас Костанчук погрожував йому «бійцями» та санкціями Міністерства внутрішніх справ.

«Він погрожував тим, що у нього є не просто партія, а є команда. І це бійці, котрі в разі чого здатні виконати будь-яку його команду. І погрожував санкціями з боку МВС, так що було легко зрозуміти, хто за ним стоїть і від чийого імені він говорить. Я розумів, що він не зупиниться», — розповів він.

За словами кандидата у Президенти, погрожували також «порвати» і його друзів.

«Погрози були навіть включно до вітань із того світу від Щербаня. Найменші погрози були, що «ми тебе порвемо, ми порвемо твоїх друзів». Причому ці люди, особливо Костанчук, навіть зверталися не так від себе, як чітко декларували, що вони погрожують від МВС. Це є у матеріалах справи, це зафіксовано. Він мабуть не знав, що останні дні я співпрацював зі слідством і в межах чинного законодавства були відповідні дозволи на прослуховування, фільмування. Всі наші зустрічі були високопрофесійно відфільмовані», — додав він.

Крім цього, Тимошенко прокоментував звільнення Костанчука під заставу з СІЗО.

«Випущений він тільки тому, що доволі успішно співпрацював зі слідством, відповів на всі запитання, щиросердно усе розповів. Гадаю, що найближчими днями, тільки-но буде розглянутий мовний закон у Верховній Раді і можна буде перейти до наступного питання, до ВРУ зайде генпрокурор і покаже всім дуже цікавий фільм, дуже цікаві відео і дуже цікаві зізнання», — запевнив чоловік.

Як повідомляв “Вголос”, за пронозами соціологів у другий тур виборів Президента України потрапляють Тимошенко і Зеленський.

Оригінал публікації на сайту Вголос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *