Лише найвищі посадовці – Жебрівський заявляє про потребу скорочення підслідності НАБУ

Лише найвищі посадовці – Жебрівський заявляє про потребу скорочення підслідності НАБУ

ZIK

ZIK

Підслідність НАБУ необхідно скоротити. Бюро має займатися виключно високопосадовцями.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти« на телеканалі ZIK заявив екс-аудитор НАБУ Павло Жебрівський.

Павло Жебрівський підкреслив, що НАБУ не повинне бути громісткою структурою, яка розслідуватиме усі корупційні злочини України. Він наголосив, що в Україні є ще й ДБР, яке має займатися сільськими головами і районними суддями.

«А Національне антикорупційне бюро має займатися високопосадовцями. Це дуже коротка сфера відповідальності»,­ – зауважив Павло Жебрівський.

На його переконання, «перезавантаження» НАБУ обов’язково відбудеться після виборів президента. Також екс-аудитор антикорупційного бюро заявив, що закон про НАБУ потрібно докорінно змінити.

«Зокрема, потрібно зменшити їхню підслідність. От тоді, я переконаний, усі будуть відповідати за законом. Також потрібно обрати нового директора НАБУ. Важливо, щоб він не залежав від жодного президента. Яке б прізвище у нього не було», – підкреслив Павло Жебрівський.

Нагадаємо, 12 березня під стінами НАБУ відбулася акція протесту з вимогою притягнути до кримінальної відповідальності заступника Артема Ситника Гізо Углаву.

13 березня голова Ради громадського контролю НАБУ Галина Янченко заявила, що у НАБУ розпочали внутрішнє розслідування через скандал в «Укроборонпромі».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал публікації на сайту ZIK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *