Втручання в американські вибори: Tumblr видалив понад 80 російських акаунтів

субота, 24 березня, 2018, 11:35 Світ

Втручання в американські вибори: Tumblr видалив понад 80 російських акаунтів

Американський сервіс мікроблогів Tumblr видалив 84 акаунти, які були пов’язані з російським втручанням у президентські вибори в США у 2016 році.

Про це повідомляється в офіційному блозі компанії, пише РБК-Україна.

«Минулої осені ми викрили 84 акаунти Tumblr, пов’язані з російським урядом через Агентство інтернет-досліджень або IRA. Ці акаунти використовувались як частина дезінформаційної кампанії, яка проводилася до виборів до 2016 року в США», – йдеться у повідомленні.

Компанія повідомила правоохоронні органи, а згодом заблокувала ці акаунти і видалила всі оригінали записів. Надана правоохоронним органам інформація привела до ідентифікації осіб 13 російських громадян.

«У IRA працюють понад 1000 осіб, які беруть участь в електронних дезінформаційних і пропагандистських кампаніях по всьому світу, використовуючи фальшиві акаунти в соціальних мережах. Їх мета полягає в тому, щоб сіяти розбрат і невдоволення в країнах, на які вони націлені», – відзначають в Tumblr.

Нагадаємо, у лютому соціальна мережа Twitter заблокувала 49 акаунтів російської фабрики тролів. За допомогою записів з цих акаунтів намагалися вплинути на громадську думку під час референдуму стосовно виходу Великобританії з ЄС (Brexit). Вони також були пов’язані з російською організацією, відомою як Агентство інтернет-досліджень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал публікації на сайту ZIK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *