Справа Мангера: адвокати поскаржились на тиск та погрози

Адвокати голови Херсонської облради Владислава Мангера заявили про порушення своїх прав та можливий тиск. Суд скерує запис із заявами захисників до поліції.

Про це адвокати повідомили під час засідання суду, який у четвер обирає Мангеру запобіжний захід, передає “Українська правда”.

За словами Костянтина Глоби, коли адвокати прямували до суду, повз них проїхав автомобіль, пасажир якого нібито сказав: “Хлопці, відмовтеся від справи, вас прослуховують”.

Захисники стверджують, що за ними стежать, а їхні телефони прослуховують. Адвокат Дмитро Ільченко також сказав, що напередодні засідання його телефон тричі втрачав зв’язок.

Інший адвокат стверджував, що суд дозволив прослуховувати його телефон у справі щодо побиття журналіста, знайомого Катерини Гандзюк, Сергія Нікітенка.

У свою чергу, прокурори назвали заяви захисників безпідставними.

Нагадаємо, що в СБУ відреагували на звинувачення Мангера у причетності їхнього генерала до вбивства.

11 лютого до Шевченківського суду Києва надійшло клопотання про арешт голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера, котрого підозрюють у співучасті у вбивстві активістки Катерини Гандзюк.

Також активісти вимагають відправити у відставку підозрюваних у вбивстві Катерини Гандзюк, а саме: голову Херсонської обласної ради Владислава Мангера та очільника Херсонської ОДА Андрія Гордєєва.

Оригінал публікації на сайту Вголос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *