Березенко порадив українцям, як розпізнати ворогів серед політиків

Березенко порадив українцям, як розпізнати ворогів серед політиків

ZIK

ZIK

До так званої «п’ятої колони», яка дійсно існує в нашій країні, належить багато кандидатів у президенти. Тому українці мають розібратися, витратити час і прочитати програми всіх політиків, які їх цікавлять.

Про це заявив народний депутат України, заступник голови парламентської фракції БПП Сергій Березенко в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK.

Депутат переконаний, що майбутній Президент України, передусім, має забезпечити обороноздатність і міжнародну підтримку держави у боротьбі проти зовнішнього ворога.

«У цей період, коли потрібно зробити вирішальний вибір, треба чітко визначити, хто такий Президент України як інституція? Українцям потрібно дати собі відповідь, що зробить для обороноздатності, для захисту кордонів держави від східного агресора той чи інший кандидат? Яким чином він згуртує всю міжнародну спільноту, щоб Україна не залишилася сама?

Адже щоб ми не робили протягом найближчих 10 років, потужність армії країни-агресора є значно сильнішою. І будь-який відкритий масштабний конфлікт призведе до шалених жертв, на які не можна йти!» – наголосив Сергій Березенко.

Саме тому, вважає політик, потрібно шукати всі можливі способи, щоб зберегти країну. А також заручитися підтримкою міжнародних партнерів, які поділяють інтереси України.

«Очевидно, ми повинні також дати відповідь на питання, куди поведе державу наступний президент? Яка буде система безпеки? Чи приведе новий президент країну до НАТО або ж спробує через певні поступки домовитися з агресором?

Запийте кілька основних пріоритетів, а саме, що буде робити той чи інший кандидат протягом наступних п’яти років, якщо стане президентом. І якщо ви зрозумієте, що для нього питання миру за будь-яку ціну, навіть через втрату території, – оптимальний варіант, то це не той політик, якого варто підтримувати», – впевнений Сергій Березенко.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія 11 лютого внесла зміни до Кошторису видатків на підготовку та проведення чергових виборів президента України 31 березня 2019 року, затвердженого постановою ЦВК від 3 січня 2019 року №6.

Необхідність внесення таких змін пов’язана зі збільшенням кількості зареєстрованих кандидатів на пост Президента України до 44 осіб. У раніше затвердженому Кошторисі було передбачено видатки із розрахунку 25 кандидатів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал публікації на сайту ZIK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *