Мангера не виганяли з партії, він сам подав заяву на вихід, – Власенко

Мангера не виганяли з партії, він сам подав заяву на вихід, – Власенко

ZIK

ZIK

Владислав Мангер, якому прокуратура оголосила підозру щодо організації вбивства Катерини Гандзюк, сам звернувся до президії партії «Батьківщина», щоб та розглянула його прохання про вихід із партії.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Сергій Власенко.

Пан Власенко розповів, що Мангер зробив це, розуміючи, що справу штучно втягують у політичний вимір.

«Пан Мангер звернувся до «Батьківщини» із заявою, в якій зазначив, що він невинний і не має ніякого відношення до справи Гандзюк, але він розуміє, що цю справу використовують у політичних цілях проти нього. Він розуміє, що це зроблено з метою штучно притягнути до цієї справи партію і її лідера. Звичайно, ми задовільнили його прохання», – зазначив Власенко.

Також він додав, що його виключили із партії 9 лютого, а 11 лютого з’явилася заява про підозру. Однак пан Власенко зауважив, що ця заява є бездоказовим документом, без будь-яких посилань.

«Так можна будь-яку людину звинуватити. У повідомленні про підозру має бути стислий виклад фактичних обставин кримінального правопорушення, у вчиненні якого підозрюється особа, зазначення часу й місця його вчинення. Там повинно бути записано, коли, де і з ким Мангер домовлявся. У підозрі нічого цього немає», – пояснив політик.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал публікації на сайту ZIK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *