Вбивство Гандзюк: Найєм заявляє, що звинувачення лише Мангеру виглядає абсурдно

Вбивство Гандзюк: Найєм заявляє, що звинувачення лише Мангеру виглядає абсурдно

ZIK

ZIK

До вбивства Катерини Гандзюк причетне керівництво Херсонщини, але чомусь пред’явлено підозру тільки Мангеру.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Мустафа Найєм.

Мустафа Найєм вважає, що те, що сталося в Подільському райвідділі – це прямий наслідок дій політиків, які довели справу Катерини Гандзюк до самих виборів.

«Хто заважав на той момент доводити до того, що відбулось зараз? І коли зараз кажуть, що цей процес політизують, то виникає питання, хто саме політизує його? Політик, який замовляє вбивство активіста, чи активісти, які захищають своє право на життя? Це абсурд», – зазначив Найєм.

Він зауважив, що ця справа не може бути без політики, тому що політики на місцевому рівні «кришували» незаконну вирубку лісу і іншу діяльність. Його дивує, чомусь ці політики зараз вимагають, щоб справа не політизувалася.

«Зараз кажуть, що це політизована справа, то що заважало ще осінню відсторонити пана Мангера, коли звучало його ім’я, не доводити до дня виборів і поставити крапку. Треба було сказати є питання до цієї людини, ми її відстороняємо поки йде слідство. Навпаки, вони його захищали до останнього. Якби не активісти вони б самі не дійшли до цього. Вони самі політизували цей процес», – переконаний політик.

Окрім цього, у Найєма виникають сумніви, чому тільки Мангеру пред’явлено підозру, оскільки це виглядає абсурдно. За його словами, генеральний прокурор в одній заяві каже, що пан Мангер був причетним до незаконної вирубки лісу, а в іншій, що в них є докази причетності до цієї вирубки лісу заступника голови облдержадміністрації.

«А голова облдержадміністрації весь цей час жив на Марсі, чи він не знав, що на території області відбуваються такі речі? Протягом двох останніх років було зареєстровано 600 кримінальних проваджень щодо незаконної вирубки лісу. То що губернатор області зовсім не знав, що відбувається, чи ми маємо зараз повірити, що голова облради займався вирубкою лісу, а губернатор про це не чув?», – зауважив народний обранець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал публікації на сайту ZIK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *