Агресія Росії не позбавить Україну статусу морської держави, – Порошенко

Агресія Росії не позбавить Україну статусу морської держави, – Порошенко

Президент Петро Порошенко наголошує, що Україна збереже свій статус морської держави попри російську агресію та анексію Кримського півострова.

Про це він заявив, 12 лютого, під час розширеної наради з питань розвитку морегосподарського комплексу в рамках робочої поїздки на Одещину, повідомляє прес-служба глави держави.

«Російська анексія Криму, агресія проти нашої держави на сході, окупація частини Донбасу чи агресія проти військово-морських сил України в Керченській протоці і Чорному морі точно не змінять статусу України як морської держави, бо наша присутність на морі є життєво необхідна, життєво важливий інтерес нашої держави. Тому для мене надзвичайно важлива зустріч з однодумцями, які цей інтерес реалізують», – підкреслив Порошенко.

«Я наголошую – ми не допустимо окупації Азовського моря. Ми не допустимо окупації Керченської протоки. Ми забезпечимо виконання двосторонніх угод і міжнародних конвенцій про мореплавання, в тому числі й в Чорному та Азовському морях. Ми забезпечимо гарантії безпеки і захисту національних інтересів України», – зазначив він.

Президент акцентував, що забезпечити такі гарантії, в тому числі й для морської держави Україна, може і вступ України до НАТО, «коли система міжнародної безпеки забезпечить захист національних інтересів України».

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко у вівторок відвідав з робочою поїздкою Одеську область.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал публікації на сайту ZIK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *