Бахтеєва три роки воює із Супрун, а тому проти неї і радикали, – нардеп

Бахтеєва три роки воює із Супрун, а тому проти неї і радикали, – нардеп

ZIK

ZIK

Вплутавшись у суперечку проти Уляни Супрун, Ігор Мосійчук відстоює не лише інтереси корупціонерів різного калібру, а й позицію депутата «Опоблоку» Тетяни Бахтеєвої.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» заявила нардеп, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Оксана Корчинська.

«Я знаю Ігоря Мосійчука двадцять років з УНА-УНСО. Він був патріотом, людиною, яка не раз допомагала і воювала за Україну. Свого часу Мосійчук відсидів у в’язниці, з подачі Януковича. Перед Майданом Ігорю дали шість років. Два з половиною він сидів за справу «васильківських терористів». Допоки він та інші ув’язнені по цій справі відбували покарання, ми підтримували їх та їхні родини. Згодом Олег Ляшко вніс подання у ВРУ для того, щоб звільнити людей, які сидять за ґратами по політичних статтях. Під неї потрапив і Ігор Мосійчук», – розповідає нардеп.

Мосійчук був патріотом, однак за три роки він сильно змінився, пригадує перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я.

«Він вже не та людина, якою був раніше. Зараз  Мосійчук – це друг Новинського, Тетяни Бахтеєвої. Судячи з їхньої спілкування у ВРУ, стає зрозуміло, хто офіційно вкладає гроші у виборчу кампанії  Ляшка. Три роки фракцією керує найдорожчий менеджер Рената Ахметова – пан Зінченко. Тому «Радикальна партія Ляшка» – це філія відомого олігарха, мабуть, найбагатшого в Україні», – зазначає нардеп.

Системою охорони здоров’я фракції займається депутат з «Опозиційного блоку» –  Тетяна Бахтеєва. Вона три роки воює з Уляною, а тому проти неї і «Радикальна партія Ляшка», переконана Оксана Корчинська.

«Я припускаю, що справа Уляни Супрун в суді – це не тільки заслуга Бахтеєвої. За інсайдерською інформацією, до призначення судді причетний Ківалов. Тому, мабуть, і цей депутат з «Опоблоку» зацікавлений у справі», – каже нардеп.

Уляна Супрун заблокувала усі корупційні схеми щодо закупівель медикаментів за державний кошт, наголошує перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я.

«Вона це не сама зробила. Парламент домігся цього ще до того, як Уляна прийшла на посаду. Депутати проголосували і ми написали закон про міжнародні закупівлі», – підкреслює нардеп.

Також перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я звертає увагу на сумнівні припущення деяких представників політичних сил, бізнесменів щодо Уляни Супрун.

«Дехто думав, що коли Уляна прийде, вдасться домовитися і поділити сфери закупівель, буде можливість контролювати свої постачання. Така позиція є в деяких представників «Опозиційного блоку», «Батьківщини», «РПЛ», «Народного фронту», «БПП» тощо. Це люди, які представляють фарм-мафію, яка зацікавлена припинити медреформу», – запевняє нардеп.

Адже реформа вперше за двадцять сім років змінює медицину, зазначає перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я.

«Двадцять сім років в Україні тільки говорили про реформу медицини, та нічого не змінювалося. З корупцією боролися тільки на словах. Коли постраждали перші корупційні схеми, хабарників усунули від системи. Зокрема, у великих лікарнях та інститутах. Звільнено завідувачів і керівників, які брали хабарі. Зараз Мосійчук їх представляє, адже вони зацікавлені повернути все назад», – додає народний депутат Оксана Корчинська.

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд Києва відклав оголошення рішення за клопотанням про скасування заборони Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал публікації на сайту ZIK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *