Лавров назвав вимогу Брюсселю виконати Мінські угоди безперспективною

Лавров назвав вимогу Брюсселю виконати Мінські угоди безперспективною

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що займана Європейським Союзом позиція щодо відновлення відносин з Росією тільки за умови виконання Москвою мінських домовленостей щодо України безперспективна.

Про це сказав у вівторок на спільній прес-конференції за підсумками переговорів з фінляндським колегою Тімо Сойні, передає ТАСС.

За його словами, у другій половині нинішнього року Фінляндія прийме на себе головування в ЄС.

«У нас спільна зацікавленість у нормалізації відносин Росії з Євросоюзом, і ми підтвердили нашу готовність йти так далеко, наскільки на це буде готовий ЄС», – заявив Лавров.

«З нашого боку була підкреслена безперспективність зайнятої Брюсселем позиції щодо того, що нормалізація відносин з Росією можлива тільки після виконання Москвою мінських домовленостей з українського врегулювання», – додав він

При цьому глава МЗС РФ знову перевів стрілки на Київ, запевняючи, що саме Україна не виконує домовленості і заявив про зростання «націоналістичних і відверто неонацистських настроїв».

Зокрема він розкритикував Євросоюз і НАТО, які нібито закривають очі на «ці найнебезпечніші процеси».

Російський міністр повідомив, що в ході переговорів сторони також «коротко обмінялися думками та оцінками про деякі аспекти стану прав людини в Росії і країнах ЄС».

Нагадаємо, як слушно зауважило посольство США, Росія впродовж чотирьох років не дотримується Мінських угод.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал публікації на сайту ZIK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *