Порошенко: Україна домовилась із Болгарією та Румунією про будівництво мосту через Дунай

Порошенко: Україна домовилась із Болгарією та Румунією про будівництво мосту через Дунай

ZIK

ZIK

Завдяки реформам, зараз в України нарешті починають з’являтись кошти не лише на забезпечення армії, а й на підвищення зарплат, пенсій чи надходження інвестицій у державу. Україна уже домовилась із Болгарією та Румунією щодо будівництва мосту через Дунай, що створить нові можливості для розвитку Одещини.

Про це Президент України Петро Порошенко заявив під час урочистостей щодо відкриття новозбудованої об’їзної дороги біля міста Рені та завершення ремонтних робіт на шляху «Одеса-Рені», яке транслював ZIK. 

Він наголосив: окрім оборони держави, потрібно виграти ще й «другу війну» – із бідністю. Найперше захисту потребують пенсіонери, адже вони чи не найбільше постраждали від кризи.

«Сьогодні люди вимушені ледь зводити кінці з кінцями, вони потребують захисту держави та влади. Перші два-три роки у нас стояло питання зберегти країну, вижити, врятувати від російського агресора. Натомість сьогодні реформи призвели до того, що маємо не лише гроші на забезпечення армії та будівництво доріг, а й нарешті з’являються результати, які можемо спрямувати на підвищення пенсій та зарплат», – підкреслив Порошенко.

Окрім того на надходження інвестицій, створення переробних підприємств, будівництво об’єктів туризму. Зокрема, у Бессарабії.

«Ми домовились з прем’єр-міністром Болгарії і владою Румунії, що побудуємо і міст через Дунай для того, щоб скоротити відстань туди від Одеси. Це створить нове життя для зони із ризикованим землеробством», – переконаний Президент.

Він підкреслив: Одещина може вирватись у лідери серед туристичних регіонів.

«Це все можна зробити, коли ми об’єднані та разом. Коли викинемо тих пустословів, які багато обіцяють, та нічого не роблять. Люди в праці об’єднаються та продовжать змінювати нашу державу», – підкреслив Петро Порошенко.

Як повідомлялось, раніше Петро Порошенко заявляв, що у 2018 році Україна продала товарів в країни Євросоюзу більше, ніж будь-якого іншого року в історії двосторонніх стосунків.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал публікації на сайту ZIK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *