Битва аптек : експерти розповіли як незаконно виживає фармацевтичний ринок

в Україні потрібно зменшення кількості аптек шляхом територіальних обмежень. Фармацевтичний бізнес намагається конкурувати і виживати будь-якими шляхами, часто незаконними.

Про це заявив генеральний член Аптечної професійної асоціації України Валерій Гудзенко в інтерв’ю, пепредає “Pharma.net“.

Гудзенко переконаний, що аптечний ринок потрібно регулювати, адже їхня кількість в Україні є несумісною з нормальним розвитком.

“Свої пропозиції ми виклали у зверненні до Аптечної професійної асоціації України (АПАУ). В першу чергу, потрібно вводити територіальні обмеження, європейські стандарти ведення бізнесу, які існують в усьому цивілізованому світі”, – заявив він.

Експерт вважає, що через велику кількість аптек, існує конкуренція, яка спонукає їх ” виживати незаконним шляхом”. Відтак на полицях аптек можна знйти фальсифіковані препарати.

“Сьогодні дуже багато говорять про кількість фальсифікату в аптеках. У мене немає достовірної статистики з цього приводу, сам я таких досліджень не проводив. Але не виключаю, що в боротьбі за виживання аптеки змушені шукати товар за нижчою ціною, про якість в таких ситуаціях не думають”, – наголосив він.

Нагадаємо, що аптеки навмисно завищують ціни на ліки у вихідні.

“Вголос” писав, аптеки заробляють на українцях під час епідемій.

Оригінал публікації на сайту Вголос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *