“На ідеології СРСР”: у школи Дніпропетровщини розіслали лист з вимогою відзначати окупацію Афганістану

У Дніпропетровській області департамент освіти розіслав у навчальні заклади листа з вимогою відзначати окупацію Радянським союзом Афганістану.

Таку заяву в соціальних мережах оприлюднила член “Правого сектору” Ляля Євтушенко.

“Неприпустимо проводити на всеукраїнському рівні заходи вшанування окупаційних дій радянської армії у той час, як славетні героїчні історичні події такі, як бій під Крутами та бої за Донецький аеропорт, які не мають аналогів у військовій всесвітній історії, не були у цьому році так широко проведені у закладах освіти, хоча саме вони мають займати центральне місце у національно-патріотичному вихованні українського юнацтва”, – йдеться у повідомленні.

Активісти стверджують, що неприпустимо дітей виховувати на ідеалах Радянського союзу.

“Ми не пропонуємо замовчувати ці трагічні події в Афганістані. Ми пропонуємо вшановувати загиблих, розказувати правду про ті жахливі умови, в які потрапили наші молоді призовники, коли їх під страхом репресій змушували йти воювати. Ми вбачаємо у таких розпорядженнях ідеологічну диверсію”, – пояснила Євтушенко.

Приєднались до звернення й інші патріотичні громадські організації, зокрема і батько загиблого воїна АТО Сергій Ніконов. Він зазначив, що окупаційні дії Радянського союзу цивілізовані країни повинні засудити і не виховувати на “совкових міфах” молоде покоління.

Нагадаємо, у Дніпропетровській області звільнили усіх священиків, які захотіли приєднатися до ПЦУ.

Оригінал публікації на сайту Вголос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *