В «УПЦ МП» закон про перехід релігійних громад охрестили «рейдерським» і «скандальним»

В «УПЦ МП» закон про перехід релігійних громад охрестили «рейдерським» і «скандальним»

В «Українській православній церкві Московського патріархату» заявили, що закон №4128-д щодо зміни релігійними громадами підлеглості, націлений на «догоджання і наповнення однієї релігійної спільноти».

Відповідна заява оприлюднена на сайті «УПЦ МП».

Коментуючи ухвалення ВРУ закону про перехід релігійних громад, голова юридичного відділу «УПЦ МП» протоієрей Олександр Бахов зазначив, що закон прийняли з метою догоджання і наповнення однієї релігійної спільноти.

«Під приводом, полегшенням зміни підлеглості та нібито покращенням процедури реєстрації статутів релігійних громад, народні депутати намагаються запровадити масову перереєстрацію статутів усіх релігійних організацій в Україні протягом року. п.2 ІІ. Прикінцевих положень законопроекту №4128-д».

На його думку, прийнятий закон націлений виключно на «догоджання і наповнення однієї релігійної спільноти».

«Як ми бачимо, що спроба запропонувати механізм для зміни підлеглості обертається у зайве адміністрування та ускладнення процедури реєстрації статутів релігійних організацій», – підкреслив клірик «УПЦ МП».

Цікаво, що на сайті новина подана із заголовком, що ВРУ прийняла «рейдерський законопроект №4128». Також у самому тексті новини щодо закону використано окреслення «скандальний».

Нагадаємо, 17 січня, Верховна Рада ухвалила закон про перехід релігійних громад.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал публікації на сайту ZIK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *