Норвежець Йоганнес Бьо виграв персьют на етапі КС-18/19 з біатлону в Обергофі

субота, 12 січня, 2019, 18:02 Спорт

Норвезький біатлоніст Йоганнес Бьо сьогодні виграв гонку переслідування на четвертому етапі Кубка світу сезону-18/19 в німецькому Обергофі / biathlon.com.ua

Норвезький біатлоніст Йоганнес Бьо сьогодні, 12 січня, виграв 12,5-кілометрову гонку переслідування на четвертому етапі Кубка світу сезону-18/19 в німецькому Обергофі.

Переможець показав час 34 хвилини 29,8 секунди і припустився трьох промахів на чотирьох вогневих рубежах, повідомляє biathlon.com.ua.

Другим на фініш прийшов Арнд Пайффер з Німеччини – 15,1 секунди відставання (один промах), третім – представник Італії Лукас Гофер – 15,8 (без промахів).

Кращим з українців був Дмитро Падручний, який показав 21-й результат – 2.41,1 відставання, два промахи. Сергій Семенов прийшов 43-м, а Артем Прима не фінішував.

Загалом на дистанцію чоловічої гонки переслідування вийшли 60 біатлоністів.

Додамо, що четвертий етап Кубка світу з біатлону сезону-18/19 в Обергофі завершиться завтра, 13 січня, двома естафетами – у жінок та чоловіків 4х6 км і 4х7.5 км відповідно.