Залізниця замовила «прокладці» на 40 мільйонів запчастин, які виготовляють на території заводу залізниці

Підприємства ПАТ «Українська залізниця» в 2018 році закупили у ТОВ «ТК «Альянс Груп» запасних частин до локомотивів та вагонів на 40,5 млн грн.

Про це пише Залізниця без корупції.

Фірма спочатку була зареєстрована у Львові на Олексія Слєпухіна під назвою ТОВ «Львівський електромашинобудівний завод». У березні 2018 року вона змінила назву на «ТК «Альянс Груп», змінила прописку на вул. Тверська, 6 (безпосередньо навпроти головного офісу «Укрзалізниці» по вул. Тверська, 5), засновником став Михайло Козлов з Бучі і після цього почала вигравати підряди в системі залізниці.

В своєму першому виграному тендері Філії «Центр забезпечення виробництва» УЗ вартістю 8,57 млн грн, її конкурентом на торгах було «НТП «Трансінвест», яке фігурує у низці кримінальних справ щодо поставок залізниці запчастин за завищеною вартістю.

На цьому тендері «ТК «Альянс Груп» надало довідку про підтвердження досвіду постачання, де вказало договір з ТОВ «Локомотив-Комплектснаб», якому фірма нібито поставляла запчастини до електровозів. «Локомотив-Комплектснаб» відома тим, що в 2017 році ця фірма поставляла УЗ старі запчастини на 15 млн грн, виготовлені в 2014 році в Луганську на ТОВ «Луганський електромашинобудівний завод».

«Локомотив-Комплектснаб» зареєстроване в одному офісі з 73-ма фірмами. До того ж і «Локомотив-Комплектснаб», і «ТК «Альянс Груп» найчастіше в тендерах зустрічаються з ТОВ «Спецмашсервіс», яке виступало для них в ролі конкурента-невдахи.

Також «Львівський локомотиворемонтний завод» уклав з «ТК «Альянс Груп» п’ять контрактів за переговорною процедурою на загальну суму 12 млн. грн. Зокрема «Львівський ЛРЗ» закупив контактори ПК-35918 тис грн/шт. Виробником товарів було вказане ТОВ «Омега Алькор». Останнє підприємство також зареєстроване по вулиці Тверській №6,  в офісі 510. Здібність самостійно виготовляти запчастини у «Омега Алькор» з’явилася в 2018 році, після підписання з вже знайомим ТОВ «Луганський електромашинобудівний завод» договору на передачу конструкторської та технологічної документації, та затвердження нових техумов виробника. Виробництво «Омега Алькор» нібито знаходиться у Львові, за адресою вул. Залізнична №1-А. За цією адресою розташований «Львівський локомотиворемонтний завод», який належить Укрзалізниці.

Загалом, залізниця вже уклала 13 контрактів з «ТК «Альянс Груп».

Оригінал публікації на сайту Вголос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *