Нардеп пояснив, чому він проти розширення повноважень уряду

Нардеп пояснив, чому він проти розширення повноважень уряду

ZIK

ZIK

Сьогодні уряд заявляє, що йому потрібно більше повноважень. Але слід розуміти, як саме працює держава, і використовувати ті широкі повноваження, які вже є і в уряду, і в Прем’єр-міністра відповідно до Конституції України.

Таку думку висловив народний депутат України Сергій Власенко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Саме за ініціативи Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана в найбільших державних компаніях України створені незалежні наглядові ради. Тобто держава відпустила такі компанії, як «Нафтогаз», які підняли тарифи для населення. І тепер Кабмін не знає, що з цим робити, а опозиційні фракції вимагають голосувати постановою і забороняти уряду надалі підвищувати тарифи», – зауважив Сергій Власенко.

Натомість, продовжує депутат, тепер уряд заявляє, що йому потрібно більше повноважень. Але слід розуміти, як саме працює держава, і використовувати ті широкі повноваження, які вже є і в уряду, і в Прем’єр-міністра відповідно до Конституції України.

«Якщо говорити про Конституцію, то в нас є певні логічні непорозуміння. Зокрема в нас – парламентсько-президентська республіка, а в областях чомусь працюють губернатори, яких призначає Президент. Тому чинному уряду не достатньо саме професіоналізму, а не повноважень», – вважає Сергій Власенко.

Як повідомлялося, сьогодні під час години запитань до уряду у Верховній Раді прем’єр Володимир Гройсман заявив, що внесе зміни до закону «Про Кабінет Міністрів України» про посилення повноважень Прем’єр-міністра України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал публікації на сайту ZIK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *