Московський патріархат образився на слова Клімкіна, обізвавши його “агентом Кремля”

На думку представників Української православної церкви Московського патріархату, слова міністра закордонних справ України Павла Клімкіна стосовно того, що московському патріархатові немає місця в Україні, свідчать про його причетність до “московської агентури”.

Про це повідомляє прес-служба УПМ МП.

У відомстві московського патріархату вважають, що Клімкін публічно закликав до репресивних заходів щодо УПЦ.

Представники церкви зауважують, що заява Клімкіна з’явилась в той час, коли президент України Петро Порошенко назвав “московською агентурою” кожного, хто закликає відбирати храми УПЦ, що, відповідає ідеї очільника МЗС – позбавити можливості на існування церкви МП в Україні.

“Допис на тему, далеку від прямих обов’язків міністра, посіяв сумнів у тому, на справді агентом якої держави є Міністр закордонних справ України пан Клімкін”, – пишуть у прес-службі.

Окрмі того, у відомстві московського патріархату стверджують, що такі заклики містять ознаки розпалення міжконфесійної ворожнечі та дискримінації за релігійними переконаннями.

11 жовтня Клімкін в блозі “Української правди” написав, що Московському патріархатові взагалі нічого робити в Україні, адже це канонічна територія Вселенського патріархату, а УПЦ МП з історичної точки зору заснована на порушенні канону і є наслідком узурпації.

Оригінал публікації на сайту Вголос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *