Дисциплінарний статут для поліцейських і кадри: у Раді визначили план роботи на завтра

Дисциплінарний статут для поліцейських і кадри: у Раді визначили план роботи на завтра

Народні депутати України сьогодні розпочали розгляд проекту Закону про Дисциплінарний статут Національної поліції України.

Як зазначив під час сесійного засідання ВРУ, яку транслює телеканал ZIK, голова Верховної Ради Андрій Парубій, до законопроекту № 4670 внесено кількасот правок. Спікер закликав обранців сьогодні розпочати розгляд проекту закону з тим, щоб завтра вийти на прийняття рішення.

Як ідеться у пояснювальній записці до законопроекту, метою його розробки є затвердження Дисциплінарного статуту Національної поліції України, яким визначається сутність службової дисципліни в Національній поліції, повноваження поліцейських та їх керівників з її дотримання, види заохочень і дисциплінарних стягнень, а також порядок їх застосування та оскарження.

Сьогодні депутати розглянули 130 поправок до законопроекту. Як повідомив голова ВРУ Андрій Парубій, завтра зранку свою роботу Рада розпочне із продовження розгляду поправок, і «є шанс прийняти закон у цілому».

Голова ВРУ наголосив, що завтра «є великий шанс вирішити блок кадрових питань», зокрема, йдеться про призначення голови Рахункової палати, голови НБУ. Андрій Парубій зауважив, що якщо у четвер буде «успішний кадровий день, це стане великою перемогою ВРУ».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал публікації на сайту ZIK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *