Сьогодні у Дрогобичі презентують логотип міста.

Сьогодні о 18:00 у Дрогобицькій міській раді відбудеться презентація нового туристичного логотипу.

Участь у конкурсі взяло 14 робіт творчих людей, дизайнерів, митців, які не поступались одна одній. Але одноголосне рішення суддів отримав лого, яке символізує місто.

«В центрі логотипу міститься бочка з сіллю. Таких дев’ять бочок знаходяться на гербі міста Дрогобич та символізують його історію солеваріння відому на всю Європу», – розповів депутат Львівської обласної ради Андрій Ковч.

У нижній частині логотипу знаходиться символ , так званий “смайл” (усмішка), що символізує позитивну емоцію, адже місто є не тільки відкритим для своїх гостей, а також несе позитив для кожного, хто хоча б раз тут побував.

Верхня частина логотипу символізує науку.

Так званий циркуль свідчить про багате минуле та теперішнє Дрогобича. Адже Юрій Котермак був ректором Болонського університету, місто Дрогобич і зараз залишається студентським містом, бо окрім училищ, коледжів, тут є також Університет.

Автором логотипу є дизайнер з Києва Олег Білий, який колись розробляв лого міста Калуш

Додамо, що з 2016 року Дрогобич активно розпочав брендинг свого міста. Адже місту насправді є що показати: стара бруківка на вулицях міста, польські та австрійські вілли, наразі відсутня так звана попса притаманна туристичним містам та містечкам. Все розпочалось зі створення слогану. Ним став слоган #дрогобичуньомувсясіль. А вже наступним етапом стало створення самого логотипу.

Оригінал публікації на сайту Львівська Газета

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *