У Києві перейменують ще 11 вулиць

п’ятниця, 15 червня, 2018, 1:00 Київ

У Києві перейменують ще 11 вулиць

Депутати Київської міської ради на засіданні постійної комісії з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків погодили перейменування 11 вулиць української столиці.

Про це йдеться на сайті представницького органу столиці, – повідомляють fakty.ua.

Киеврада

Зокрема, запропоновано перейменувати вулиці Олександра Бойченка, Невську, Желябова, Кіровську, Мельникова, Павла Пестеля, Олександра Сабурова та Тверську.

Крім того, планується змінити назву площі Червона Пресня, а також провулків Баумана і Невського.

Всі перейменування пройшли громадські обговорення на сайті територіальної громади, йдеться в повідомленні. Тепер рішення повинні будуть прийняти депутати на пленарному засіданні Київради.

Нагадаємо, що в травні 2015 року в Україні набув чинності прийнятий Верховною радою закон «про засудження комуністичного і нацистського режимів», який забороняє пропаганду радянської символіки. Він передбачає, зокрема, перейменування міст і вулиць, названих на честь радянських державних діячів. Інститут нацпам’яті опублікував список, до якого увійшли 520 історичних особистостей, чия діяльність підпадає під дію закону «про декомунізацію».

Зокрема, в Києві була перейменувала станцію метро «Петрівка» до станції «Почайна», ряд вулиць і провулків. У лютому Київська міськрада перейменувала Московський міст в Північний.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал публікації на сайту ZIK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *