Штат Нью-Йорк подав у суд на благодійний фонд Трампа

п’ятниця, 15 червня, 2018, 0:41 Світ

Штат Нью-Йорк подав у суд на благодійний фонд Трампа

Генеральний прокурор штату Нью-Йорк Барбара Андервуд подала позов до президента США Дональда Трампа і його дітям з вимогою ліквідації благодійного фонду Donald J. Trump Foundation.

У позові стверджується, що фонд порушував законодавство більш 10 років, – повідомляє Хвиля.

иванка трамп_dzhared-kushner

«Генеральний прокурор Барбара Д. Андервуд сьогодні оголосила позов проти Фонду Дональда Дж. Трампа і його директорів: Дональда Дж. Трампа, Дональда Дж. Трампа-молодшого, Іванки Трамп і Еріка Трампа. У заяві, поданій сьогодні, стверджується, що протягом більш ніж десятиліття спостерігається постійне незаконне поводження, яке включає в себе велику протиправну політичну координацію з президентською кампанією Трампа, повторні і навмисні угоди, які обслуговують особисті і ділові інтереси пана Трампа, і порушення основних юридичних зобов’язань для некомерційних фондів», – йдеться в повідомленні на сайті генпрокурора штату.

У позові стверджується, що Трамп «використовував благодійні активи Фонду Трампа для погашення своїх юридичних зобов’язань, просування готелів Трампа та іншого бізнесу, а також для покупки особистих речей». «Крім того, за дорученням пана Трампа Фонд Трампа незаконно надав широку підтримку своєї президентської кампанії в 2016 році, використовуючи ім’я і кошти Фонду Трампа, які він отримав від громадськості», – випливає з опублікованої заяви.

Крім закриття фонду генпрокуратура Нью-Йорка вимагає компенсації в розмірі $ 2,8 млн плюс штрафи, а також десятирічної заборони для Трампа очолювати фонд і однорічної – для його дітей Дональда-молодшого, Еріка та Іванки Трамп. Позов поданий до Верховного суду штату Нью-Йорк на Манхеттені.

Трамп відреагував на новину в своєму Twitter, заявивши, що має намір судитися, а не врегулювати позов. За його словами, позов – ганебна атака команди колишнього генпрокурора Нью-Йорка, соратника Гілларі Клінтон Еріка Шнейдермана. Шнейдерман був змушений піти у відставку в травні цього року після звинувачень в сексуальному насильстві.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал публікації на сайту ZIK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *