Мінсоцполітики спростувало інформацію щодо закриття дитячого табору «Молода гвардія»

Мінсоцполітики спростувало інформацію щодо закриття дитячого табору «Молода гвардія»

У найбільшому дитячому центрі Одеси представники ДСНС не виявили жодних порушень вимог пожежної безпеки, які діють в Україні, щодо ймовірності виникнення пожежі, ускладнення евакуації, оповіщення про пожежу і її гасіння.

Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

Генеральний директор дитячого центру Едуард Лебединський розповів журналістам про існуючу проблему, пов’язану із встановленням на всій території модернової системи пожежної сигналізації – вона передбачена у всіх проектах з реконструкції окремих об’єктів, проте її монтаж і налаштування технічно вимагає досить тривалого часу і значних матеріальних коштів.

«Проте ми хочемо, щоб батьки, які відправляють дітей до нас на відпочинок, були упевнені, що їхні діти завжди знаходяться під належним наглядом дорослих, а у дитячому центрі створені всі умови, щоб не допустити виникнення пожежі», – запевнив Едуард Лебединський.

Генеральний директор додав, що працівниками Державної служби надзвичайних ситуацій України в дитячому центрі регулярно проводяться планові перевірки, за результатами яких усуваються виявлені недоліки, пов’язані з пожежною безпекою, персонал та відпочивальники беруть участь у навчальних евакуаціях і чітко знають правила поведінки у надзвичайних ситуаціях.

Остання така перевірка «Молодої гвардії» відбулась з 15 квітня по 8 травня 2018 р. Про це розповів інженер з техніки пожежної безпеки дитячого центру Віктор Кисіль.

«За результатами перевірки, жодних порушень вимог пожежної безпеки, які діють в Україні, щодо ймовірності виникнення пожежі, ускладнення евакуації, оповіщення про пожежу і її гасіння, представниками ДСНС не виявлено», – стверджує інженер.

Нагадаємо, Державна служби з надзвичайних ситуацій виявила низку порушень правил пожежної безпеки в найбільшому державному дитячому центрі Одеси «Молода гвардія».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал публікації на сайту ZIK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *