DZIDZIO про один секрет,  SUPER-PUPER та кіно

Мегапопулярний DZIDZIO розпочинає свій мега тур «SUPER-PUPER». Перший концерт він дасть на «Арені Львів». Львівське шоу стане наймасштабнішим. Саме про цей концерт і не тільки, DZIDZIO розповідав на радіо FM Галичина.

– DZIDZIO люди говорять, що ти хочеш зірвати фінал «Ліги чемпіонів», бо фанати «Реала» вже здають квитки і купують білети на твій Львівський концерт.

– Ну, та правильно. Не єдиним футболом має жити Львів і не єдиним футболом має жити Україна. Ще є супер-пупер концерт, супер-пупер шоу, яке буде цієї суботи на «Арені Львів». То що я вам приготував коштує 15 мільйонів гривень. Футбол треба поважати любити, але так само не хамити Дзідзьові (сміється).

– Всі знають що DZIDZIO вже давно вийшов на міжнародний рівень. Два тижні тому твої пісні співав Париж. Португалія взагалі знає DZIDZIO від коли туди поїхала твоя мама. Але цього року ти замахнувся на позаземну аудиторію. До Львова має прилетіти літаюча тарілка.  

– Це завдання є дуже не простим. На даний час ми його ще вирішуємо, бо треба ставити всім «могорич», щоб та тарілка прилетіла. Треба, як мінімум, двадцять дозволів. Марсік якраз на митниці у Краковці все оформляє. А Львів не хоче приймати, бо каже, що вона занадто високо літає (сміється). Але тарілка це тільки 0,001% того що ми приготували. Наш концерт – це подарунок для всієї родини, це подарунок для дітей, для мам, для татів, для бабусь, для дідів, для вуйків, для тіток. Я старався щоб це було цікаво, гарно, феєрично, кольорово, щоб люди прийшли з концерту з гарним настроєм і захотіли самі щось в тому житті зробити.

– Крім тарілки, знаю, що ваша команда пишається звуком і екраном які будуть на концерті. Що в них особливого?

– Найбільший екран в Україні, цілісний, зібраний до купи. Слухайте люди, щоб привести, ту всю апаратуру потрібно, приблизно 25 фур. Наприклад, одна фура привезла костюми балету. У балеті 12  дівчат , а 12 множимо на 8 номерів, то прошу дуже (сміється).

– Буквально на днях заходжу в Інтернет а там «DZIDZIO та Цибульська похрестили дитину», думаю все доцьомались, але читаю що ви стали кумами. Чи буде твоя кума на концерті у Львові

– Буде кума, казала, що приїде. Вона тепер всюди каже, що я її кум, хвалиться. І я так само буду всім розказувати, хвалитися, що Цибульська – то моя кума.

– А ще кого можна буде почути на суботньому концерті? 

– Юлік буде відкривати, він тепер діджей. Ще буде Ivan Navi, PATSYKI Z FRANEKA, а також дуже багато різних сюрпризів. Я думаю, що всі будуть задоволені і кожен, після того концерту, захоче зробити щось велике в своєму житті. У нас на Львівщині, коли я був малий, то не дай Бог було затіяти щось велике, зразу старші говорили: «що дурний чи що, а звідки ти на то гроші візьмеш? Та ти, думай, що мелеш!». Сьогодні такого не має бути. Ми повинні завжди говорити, що наші діти є найкращі, найліпші, тоді вони обов’язково всього, у тому житті, досягнуть.

«У нас на Львівщині, коли я був малий, то не дай Бог було затіяти щось велике, зразу старші говорили: «що дурний чи що, а звідки ти на то гроші візьмеш? Та ти, думай, що мелеш!». Сьогодні такого не має бути. Ми повинні завжди говорити, що наші діти є найкращі, найліпші, тоді вони обов’язково всього, у тому житті, досягнуть».

– Трошки залишимо у спокої DZIDZIO співака і поговоримо з DZIDZIO актором і продюсером. Твій фільм «DZIDZIO Контрабас» мав шалений успіх і отримав «Золоту Дзиґу» у номінації «Вибір глядача». Які твої враження від цієї нагороди.

– Почати це основне. Може професіонали кажуть: «Слухай, та такий собі фільм». Але ж фільм симпатичний, а другий, взагалі буде ідеальний. Ми вже запланували на 25 жовтня прем’єру нового фільму «DZIDZIO перший раз». Це буде цікава історія про те, що я маю один секрет, який дуже приховую, але мушу розказати, бо як не розкажу, то трісну на всю Україну, на всю Європу.

– А чого прем’єра 25 жовтня? Чому не 20 листопада на твій день народження?

– Не вийшло. У цій справі, як на базарі, у кожного є своє місце, і свій час. Зараз в українському кіно можна почути: «ой, слухай, я виходжу з прем’єрою, а ти будь ласка, через два тижні виходь, або два тижні до того, щоб я тобі не мішав, а ти мені».  А я кажу, що конкуренція в українському кіно буде, коли в один день виходитиме по 5 прем’єр. Я якщо чесно, нікого не боюся, я робив за свої гроші короткометражки і не видумував, і по фестивалях не їздив, а просто кидав людям в Інтернет. Зараз хочу зробити так само з фільмами, але вже в кінотеатрах. Це набагато важча робота, але я витримаю, докажу і не підведу, і ви будете горді за мене. –

– «DZIDZIO Контрабас» – це повністю твоє творіння. Ти і актор, і сценарист, і продюсер. А ким ти виступаєш в новому фільмі?

– В цьому фільмі я виступаю як режисер разом зі своїм колегою, з яким я робив до того короткометражки. Це львів’янин Тарас Дронь. Я і Тарас покажемо як правильно робити, як робити художньо і як робити з великою любов’ю. Це якраз історія про двох друзів, один має трохи більше, другий трошки менше. А основне, що ця історія буде відбуватися в тій хаті, де я народився.  Я не встидаюся, так скромно, але це рідно, і це натурально, і це по-справжньому!

– О, до речі, стосовно, слова по-справжньому. Відколи DZIDZIO з’явився в українському шоу-бізнесі цим скористалось ціла купа пародистів, але тільки буквально кілька тижнів тому ти вперше домігся грошової компенсації за порушення авторських прав.

– А хіба це нормально? Коли я писав пісні. А інші беруть їх, виконують, беруть за це гроші, брешуть, що то вони мають на них право. То так само, якби ви купили машину, вам її вкрали і кажуть я трошки покатаюсь, коли ти спиш. Так не можна, треба навчитись поважати інтелектуальне право. Я довів разом зі своєю командою, разом зі своїми юристами, разом зі своїм продюсером, що інтелектуальна власність в Україні захищена.

– Дзідзьо, на що підуть відсуджені кошти? 

– У нас є гарна організація у Ново-Яворівську, яка опікується дітьми-інвалідами і я вирішив зі свого боку допомогти їм, перерахувати ці гроші. Всі кошти, які прийдуть до нас, це не на наші проблеми, а ми використаємо їх для допомоги дітям.

– З DZIDZIO-актором поговорили, з DZIDZIO-благодійником поговорили, повертаємось назад до DZIDZIO-музиканта, до DZIDZIO-співака. Твій тур це 70 концертів, більш ніж у 50 містах, чи ти витримаєш таке навантаження?

– Зможу. Я ніколи не боявся навантаження, ні проблем, ні втоми, втома навпаки людині допомагає бути справжньою.

– У Львові ти замахнувся на тридцять тисяч слухачів. Скільки квитків вже продано?

– На даний час вже 22 тис. Ще раз нагадаю, що шоу коштує 15 млн гривень, це історичний концерт. Прийдіть з дітьми, ви не пожалкуєте. Тому, що це масштабно, тому, що це феєрично, тому, що це по великому, по дорослому, тому, що це супер-пупер шоу від Дзідзьо.

– Дзідзьо, які твої побажання людям? 

– Я завжди казав люди, будьте щирими, відкривайте «форточку», подивіться яке сонечко нині, зросив дощик нині бравий Львів. Бажайте один одному добра, помагайте один одному, не будьте злими, не тримайте в собі. Підіть у туалет і злийте воду і все смійтеся, будьте щасливі. Люблю вас, завжди ваш DZIDZIO.

Оригінал публікації на сайту Львівська Газета

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *