Зроблю все можливе, щоб наступного тижня було рішення по антикорупційному суду, – Парубій

Зроблю все можливе, щоб наступного тижня було рішення по антикорупційному суду, – Парубій

ZIK

ZIK

Більше зволікати із законопроектом про антикорупційний суд не можна. Тому були встановлені певні дедлайни: понеділок – крайній термін ухвалення рішення комітетом, а ранок середи – початку розгляду законопроекту парламентом.

Про це, спілкуючись із журналістами в кулуарах Верховної Ради України, розповів голова парламенту Андрій Парубій.

«Ми попередньо домовились, що робочі групи узгодять всі позиції щодо законопроекту про антикорупційний суд, в понеділок о 15-ій відбудеться засідання комітету. Я попросив, щоб комітет засідав стільки, скільки буде необхідно, поки не буде розглянуто законопроект», – розповідає парламентар.

Окремо він висловив сподівання, що на той час приїдуть експерти Венеціанської комісії.

«Поки тривають дуже інтенсивні переговори з МВФ. З 15 дискусійних моментів 14 фактично вже узгоджені. Ключова дискусія триває щодо повноважень громадської ради міжнародних експертів. Як я попереджав з самого початку, це питання викликає найбільшу дискусію по законопроекту», – підкреслив Андрій Парубій.

Проте він переконаний, що відтягувати це питання більше не можна, саме тому було встановлено певний дедлайн – в понеділок повинно бути рішення Комітету правової політики та правосуддя.

«Я проговорив з юридичними службами Верховної Ради, які зможуть протягом ночі опрацювати рішення комітету і скласти все в таблицю. Я думаю, що ми матимемо шанс у вівторок після обіду розпочати розгляд антикорупційного суду», – запевнив голова Верховної Ради.

За його словами, крайній термін початку розгляду парламентом законопроекту – ранок середи, а у четвер є надія вийти на ухвалення рішення.

«Я зроблю все можливе для того, щоб наступного тижня ми отримали рішення по антикорупційному суду. Більше того, це рішення має бути узгодженим з МВФ та Венеціанською комісією. Все йде по плану, я контролюю це питання, тому думаю, що в четвер ми можемо вийти на ухвалення рішення», – пообіцяв народний обранець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал публікації на сайту ZIK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *