Волкер закликав Україну не забувати про людей, які перебувають на окупованій території, – Сотник

Волкер закликав Україну не забувати про людей, які перебувають на окупованій території, – Сотник

ZIK

ZIK

Курт Волкер нещодавно відвідав Донбас і побачив все своїми очима. Він зрозумів, що ніякого перемир’я ні хвилини там не було.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK розповіла народний депутат України (фракція «Самопоміч») Олена Сотник.

Як відомо, сьогодні, 16 травня спеціальний представник Державного департаменту США у справах України Курт Волкер зустрівся із депутатами Верховної Ради.

Нардеп Олена Сотник, яка перебувала на цій зустрічі, зазначила, що з Куртом Волкером обговорювали питання щодо російської агресії на Донбасі та можливі кроки щодо вирішення цього конфлікту.

«Я не можу відкрити усіх деталей, бо зустріч була закритою, але скажу основне – піднімалося питання щодо більш активної участі США у перемовинах із РФ щодо її відходу з окупованих територій і повернення територіальної цілісності України. Ставилися питання і про миротворчу місію», – розповіла Олена Сотник.

Вона нагадала, що Курт Волкер нещодавно відвідав Донбас та оцінив ситуацію, яка там склалася.

«Він побачив все своїми очима і зрозумів, що ніякого перемир’я ні хвилини там не було. Тому він сам розуміє, що ситуація є дуже складною, і що Путін ігнорує будь-які спроби розпочати конструктивні перемовини», – зазначила Сотник.

Гостя програми додала, що під час зустрічі нардепів із Куртом Волкером також обговорювалися питання щодо внутрішньо переміщених осіб і людей, які залишилися на окупованих територіях.

«І тут прозвучала така фраза, що ми маємо вести розумну політику для того, щоб не забувати про людей, які там перебувають», – зазначила нардеп.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал публікації на сайту ZIK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *