Сенатор Джон Маккейн оголосив про завершення кар’єри

Сенатор Джон Маккейн оголосив про завершення кар’єри

Сенатор-республіканець Джон Маккейн, який відомий своїм дружнім ставленням до України, оголосив про завершення своєї політичної кар’єри.

Про це рішення він написав у своїй новій книзі «Нестримна хвиля», уривок з якої був опублікований в понеділок, 30 квітня, в Apple News, – повідомляє Time.

Результат пошуку зображень за запитом "фото Джон Маккейн"

За словами Маккейна, нинішній термін в Сенаті буде для нього останнім. Він більше не буде переобиратися в американський парламент. Поштовхом до такого рішення політика послужив діагноз рак мозку. Саме він став «неприємним аргументом», який змусив його прийти до такого висновку.

«Я вільніший, ніж колеги, які знову зіткнуться з виборцями. Я можу говорити, що думаю, не боячись наслідків. І я можу голосувати по совісті, не турбуючись», – сказав Маккейн.

Маккейн підкреслив: «Я не бажаю покидати. Але я не висловлюю скарг. Ні однієї. Це була достатня поїздка. Я відчув великі пристрасті, бачив прекрасні чудеса, боровся у війні і допоміг досягти миру. Я зробив невелике місце для себе в американській історії та історії мого часу».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Оригінал публікації на сайту ZIK

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *